Tesla Elektrik Kurumsal

Hakkımızda

Bizi Daha Yakından Tanıyın

TESLA Elektrik, 2015 yılında Elektrik Mühendisi Elvan GÜL ve Makine Mühendisi Erkan BOZDAĞ tarafından kurulmuş İstanbul merkezli bir elektrik taahhüt firmasıdır. Uzun yıllar özel sektörde kazandıkları deneyim, birikim ve yönetim tecrübelerini birleştirerek kurdukları firma, faaliyetinin başlangıcından bu yana birçok prestijli projeye imza atmıştır.

TESLA Elektrik; deneyimli, alanında kendini sürekli geliştiren mühendis kadrosu ve etik değerlere, yasalara, mevzuatlara uygun olarak yaptığı işlerle her geçen gün, yurtiçinde ve yurtdışında tercih edildiği her yeni nitelikli projede bir adım daha ileri giderek büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Misyon
Mühendislik bilincine sahip olan bir firma olarak kurulan TESLA Elektrik, proje ve taahhüt hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihi olmayı kendisine hedef seçmiş; özel sektörden kamu sektörüne, tüm müşterilerine her talepte yenilikçi hizmet anlayışı, dinamik yapısı ve teknolojiyi yakından takip eden kadrosuyla, ahlaki iş anlayışı ve ilkelerinden ödün vermeden çalışmayı misyon edinmiştir.

Vizyon
Doğru zamanda, kaliteli taahhüt işleriyle AR-GE ve inovasyonu teşvik etmeyi en önemli hedefimiz olarak benimsiyor; sürdürülebilir enerjiyi destekleyerek profesyonel çözümler sunan mühendis kadromuz ile tüm altyapı ve üstyapı çözümlerinde uluslararası standartlarda hizmet vermeyi taahhüt ediyor; ulusal alandaki başarımızı uluslararası alana taşıyarak sektörde önemli bir yer edinme hedefimize başarıyla ilerlemeyi amaçlıyoruz. 

Elektrik Taahhüt